NASZA OFERTA

KURS PRAWA JAZDY KATEGORIA „B”.
Każdy z Państwa może wybrać dogodny dla siebie system szkolenia teoretycznego oraz praktycznego. Oferta skierowana jest dla osób, które mogą poświęcić swój cenny czas na zajęcia w tygodniu, jak również dla osób, które chcą wybrać szkolenie weekendowe.

Kurs obejmuje:
– 30 godzin lekcyjnych wykładów teoretycznych
– 30 godzin zegarowych jazd
– materiały szkoleniowe w cenie kursu
– możliwość opłaty ratalnej bez odsetek
– darmowe konsultacje

szkolenia

E-LEARNING:
Nie masz czasu na wykłady? Lub chcesz uzupełnić wiedzę dodatkowym oprogramowaniem wspomagającym proces szkolenia? W naszym ośrodku udostępniamy możliwość korzystania ze szkolenia teoretycznego za pomocą e-learningu.

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT!
Kursant otrzymuje kod dostępu do platformy edukacyjnej i szkolenie teoretyczne może realizować w domu, oraz wszędzie tam gdzie posiada dostęp do internetu.

SZKOLENIE PRAKTYCZNE:
– Jazdy doszkalające dla osób, które odbyły już kurs nauki jazdy i chciałyby przypomnieć sobie przed egzaminem państwowym jak się jeździ lub chciałyby się jeszcze czegoś nauczyć.
– Jazdy doszkalające dla osób, które posiadają już prawo jazdy lecz z różnych przyczyn długo nie jeździły samochodem i chcą przypomnieć sobie jak się jeździ, a czasem nawet nauczyć się wszystkiego od początku.